فروش عمده عسل

فروش عمده عسل

درصد قابل توجهی از مشتریان فروشگاه شهد، مشتریان عسل عمده می‌باشند که عموما در دسته‌های زیر قرار می‌گیرند
کارخانجات بسته‌بندی، صنایع دارویی، شرکت‌های بازرگانی (صادرات)، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و …

درخواست فروش عمده

فروش عسل عمده، بنا بر درخواست مشتری قیمت‌گذاری می‌شود و مانند هر محصول عمده دیگری قیمت ثابتی ندارد. عوامل موثر در قیمت عسل عمده، درصد ساکاروز و کیفیت عسل، حجم سفارش، مقصد سفارش و نحوه تسویه حساب می‌باشد.
مشتریان عزیز می‌توانند عسل عمده مورد نظر خود را به بصورت فله در حلبی یا بصورت بسته‌بندی دریافت نمایند.
این نکته قابل ذکر است که ارسال برای مشتریان عزیز با توجه به شرایط مختلف ممکن است از سایت تهران و یا از سایت خوی صورت بگیرد. انبارهای اصلی محصولات در خوی هستند و در صورت عدم موجودی کافی در تهران و یا نزدیکی مسیر، ممکن است ارسال سفارش از شهرستان خوی صورت بگیرد.

همکاری درصادرات عسل

لازم به ذکر است که عسل خوی جزء بهترین نوع این محصول می‌باشد که حجم بسیاز زیادی از تولید آن برای صادرات استفاده می‌شود. بنابراین شرکت‌های بازرگانی که تمایل به همکاری و صادرات عسل دارند، می‌توانند با تناژ بالا، بهترین کیفیت را از ما بخواهند.

کشورهایی که از ایران عسل وارد می‌کنند شامل آلمان، چین، عراق، افغانستان، امارات، ترکیه، عمان، قزاقستان، کویت، لبنان، مالزی، آذربایجان، قطر، بحرین و … است. صادرات عسل در دسته پرسودترین تجارت‌ها قرار دارد. کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای دیگر، آنالیز سختگیرانه‌ای از محصولی که قرار است خریداری کنند انتظار دارند. بنابراین محصول شما باید استاندارد بالایی را تضمین کند و آزمایش‌های متعددی را پشت سر قرار دهد. مسئله آنالیز و آزمایش عسل معمولا دغدغه اصلی صادرکنندگان می‌باشد. فروشگاه شهد دسترسی به بازار بسیار بزرگی دارد و با تهیه عسل با بهترین نوع آنالیز یکی از دغدغه‌های شما را کاهش می‌دهد.

جالب است بدانید که عسل خوی و برخی از مناطق دیگر به کشور ترکیه و امارات صادر می‌شوند و در آن کشورها، پس از فرآیندهای صنعتی و بسته‌بندی شکیل، به بهترین نقاط دنیا صادر می‌گردند. یعنی بیشترین سود این عملیات نسیب کشورهایی می‌شود که صادرات دوم را روی این محصولات انجام می‌دهند.

 

مشتریانی که خواستار خرید عسل عمده و مذاکره با ما می‌باشند، میتوانند از صفحه تماس با ما، درخواست خود را ارسال نمایند.